starbucks-2Популярність мережі кафе Starbucks впала на 2/3 через обіцянку її керівництва наймати біженців, як відповідь на указ президента США Дональда Трампа про заборону на в’їзд громадянам з 7 мусульманських країн. Про це пише Reuters.

Після того, як виконавчий директор Starbucks Говард Шульц пообіцяв найняти 10 тис біженців протягом 5 років у країнах, де представлені їхні заклади, послідовники нового президента США оголосили компанії бойкот.

З 29 січня вони розпочали поширення відповідних закликів у найбільших соціальних мережах.

Шульц оголосив у листі до своїх підлеглих, що «американську мрію» поставили під питання, а цивілізованість та права людини, які вважають чимось звичним, перебувають під ударом.

Маркетингова компанія YouGov, що відслідковує настрої споживачів стосовно компаній та їх бажання користуватись їхніми послугами, зазначила, що й обіцянка Starbucks, і бойкот одночасно знижують популярність мережі.

Рівень популярності Starbucks впав на 2/3 між 29 січня та 13 лютого, і досі не підвищився. Наразі позиція компанії впала з 12 балів до 4. Всього може бути від 100 до -100 балів. 0 в цьому рейтингу означає рівність позитивних і негативних відгуків.

«Споживче сприйняття впало майже одразу. Це означає, що заява мала негативний вплив на Starbucks, і це означає, що продажі можуть падати протягом найближчого часу», — прокоментував виконавчий директор YouGov Тед Марзіллі наслідки обіцянки Starbucks про наймання біженців.

Цікаво, що бойкотувальники мережі кафе Starbucks закликали підтримати її головного конкурента — Dunkin’ Donuts. Представники обох компаній відмовились від коментарів.

Раніше повідомлялося, що українка Анна Буччіареллі (Шинлова) створила новорічний дизайн чашок Starbucks, використавши елементи петриківського розпису.

Громадське.ua