becaПроведення виборів до Держдуми РФ у Криму ставить під сумнів легітимність усієї Держдуми і свідчить про необхідність посилення санкцій.

Про це заявила речник МЗС України Мар’яна Беца в коментарі агентству «Інтерфакс-Україна» в неділю.

«Ми виходимо з того, що зазначені вибори є ще одним свідченням триваючої збройної агресії Росії проти України, оскільки Крим це Україна, і ми виходимо з того, що зазначені вибори є апріорі нелегітимними, незаконними, порушують міжнародне право, статут ООН, законодавство України, а також порушують Резолюцію Генеральної асамблеї ООН від 27 березня 2014 року, яка підтвердила територіальну цілісність України в її міжнародно визнаних кордонах», — сказала Беца.

Вона також підкреслила, що проведення виборів «ставить під сумнів легітимність усієї Державної Думи» і свідчить про необхідність посилення введених раніше санкцій «як персональних, так і загальних».

«Ми також виходимо з того, що будь-які результати цих виборів є нікчемними і закликаємо світ не визнавати легітимність зазначених виборів, легітимність т.зв. представників і легітимність Державної Думи, і вважаємо, що потрібно посилити санкційний тиск на всіх причетних до проведення зазначених виборів», — додала Беца.

УП